Skip to content

Teknoloji Altyapısı

Dijital Strateji Kur. Yetenekle Buluş. Projeyi Tamamla.

Hakkımızda

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, “Mars & Remote” felsefesiyle, uzaktan dijital çalışma iş modelini benimseyen, “İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji” girişimidir. DİJİKAFE DİJİTAL marka ve startuplara; “GROWTH MARKETING” destekli; sosyal medya kampanyaları, SEO iyileştirmeleri ve satış fırsatları ve müşteri kazanımı için gelir sağlayan büyüme odaklı pazarlama stratejileri ile donatılmış, benzersiz dijital strateji ve içerik tasarımları sunar. Dijikafe, projenizi tamamlamak için “DİJİTAL YETENEKLERİ” bir araya getirerek, projenizi hızlı bir şekilde tamamlar ve size teslim eder..

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, “İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji” girişimidir..

Teknoloji Altyapısı Kurma

Dijital stratejileri uygulamak için teknoloji altyapısı kurmak ve bu teknoloji altyapısını çok iyi bir şekilde kurgulamak gerekmektedir. Bilgi teknolojisi (BT) altyapısı, kurumsal BT ortamlarını çalıştırmak ve yönetmek için gereken bileşenlerdir. BT altyapısı, bir bulut bilişim sistemi içinde veya bir kuruluşun kendi tesisleri içinde dağıtılabilir. Website ve App gibi güncel uygulamalar da teknoloji altyapısı içine dahil olmaktadır. Verimaker size tüm altyapıları kurar.

Bir BT altyapısı, tüm BT veya BT destekli işlevlerde rol oynayan tüm bileşenlerden oluşur – ki bu günümüzde neredeyse her şeydir – bir aygıtın operasyonel uygulamaları için gereken tüm bileşik donanım, yazılım, hizmetler ve ağ kaynakları dahil iş odaklı BT ortamı.

Şirketinizin, iş büyümesi ve üretkenliği için bile çalışanlarınıza, ortaklarınıza ve müşterilerinize BT çözümlerini ve hizmetlerini yetkin bir şekilde sunması için dahili bir BT altyapısı geliştirmek çok önemlidir.

Yine de, ağ ve bilgi işlem teknolojilerinin her yerde bulunması ve kurumsal ortamlarda bile çoğu zaman tanınmayan kahraman durumları, birçok kişinin tam olarak neyin gerekli olduğu ve nasıl kurulacağı konusunda kafa karışıklığına yol açmaktadır. Gerekli minimum araçları bulmak bile zor olabilir; dosya paylaşımı ve işbirliği hizmetlerinden iletişimlere, ağ güvenliği ve kararlılığına, yardım masası desteğine ve donanım yönetimi programlarına kadar seçenekler çok geniştir ve kılavuzluk yetersizdir.

Sonuç olarak, BT altyapınızın kurulumunun işletmenizin ihtiyaçlarına göre gerçekçi olması gerekir, ancak stratejinize aşağıdaki 5 ipucu ile yaklaşmak, boyutunuz, sektörünüz ve sektörünüz ne olursa olsun uzun vadeli, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir altyapı geliştirmenize yardımcı olabilir. 

Dijikafe size tüm bu stratejileri kurar ve destekler.

Dijikafe Evrensel Değerleri

İnovasyon

Yenilikçi tüm fikirlere açığız, hizmet verdiğimiz tüm işlerimizde; mümkün olan en üst düzeyde yaratıcılığı ve inovasyonu ön plana çıkarıyoruz.

Sürekli Gelişim

Başarılı bir şirketin en önemli değeri, sürekli kendini geliştirmek olmalıdır. Bu değerle yola çıkarak, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Takım Çalışması

Biz, tek başına hiçbir işin başarılamayacağına inanıyoruz ve takım çalışmasının önemine inanıyoruz. Kaliteli ve nitelikli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Bilgi Birikimi

Geçmiş tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz bizi güçlü hale getiriyor. Bu deneyimlerimizi size aktarıyoruz ve iş ortaklarımızı güçlendiriyoruz.

Güvenilirlik

Bir projeye başlarken, güven oldukça önemli bir faktördür. Bizim, Dijikafe olarak önem verdiğimiz en önemli değerimiz güvenilirliktir.

Sorumluluk

Müşterilerimize ve yaptığımız tüm işlere karşı sorumluluk sahibiyiz. İş ortaklarımıza karşı olan bu sorumluluk bilinciyle, işlerimizi zamanında yapıyoruz.

Dijikafe Nasıl Çalışıyor?

Dijikafe, kafe rahatlığını ve konseptini; dijital çalışma modeliyle birleştiren bir girişimdir. Dijikafe, tüm dijital stratejiler ve teknoloji alt yapıları desteği verir ve bunu sizinle bir kahve içerek planlar. Çok yönlü bir dijital strateji girişimi olarak, iş hedeflerini aşan ve takdir toplayan, güzelce hazırlanmış yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Dijikafe, sizinle bir kahve içerek sizi dinler ve ne tür çözümlere ihtiyacınız olduğunu doğru bir şekilde belirler. Projeyi iyi bir şekilde analiz edip anladıktan sonra; strateji belirler ve sonrasında ise size işe başlama teklifi ve raporu sunar. Bu rapor, karşılıklı onaylandıktan sonra işe başlanır ve belirlenen sürelerde işler tamamlanarak müşteriye teslim edilir.

DİJİKAFE NE YAPAR?

DİJİTAL YETENEKLERİ BİR ARAYA GETİRİR

DİJİKAFE İŞ MODELİ

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYE YARATICI ÇÖZÜMLER SUNAR

DİJİKAFE CREATIVE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYİ TAMAMLAR SÜREKLİ GEİŞTİRİR

DİJİKAFE UPDATE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamladıktan sonra; projelerin sürekli güncellenmesini sağlar ve projeyi sürekli geliştirir. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Dijikafe Dijital Strateji olarak, İnovasyon, mükemmel fikirler ve hepsini tek bir güzel deneyimde bir araya getiren uygulama konusunda tutkuluyuz. Siz de iseniz, başlamak için bizi arayın veya bir e-posta gönderin.