Skip to content

SEO / İçerik Pazarlama

Dijital Strateji Kur. Yetenekle Buluş. Projeyi Tamamla.

Hakkımızda

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, “Mars & Remote” felsefesiyle, uzaktan dijital çalışma iş modelini benimseyen, “İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji” girişimidir. DİJİKAFE DİJİTAL marka ve startuplara; “GROWTH MARKETING” destekli; sosyal medya kampanyaları, SEO iyileştirmeleri ve satış fırsatları ve müşteri kazanımı için gelir sağlayan büyüme odaklı pazarlama stratejileri ile donatılmış, benzersiz dijital strateji ve içerik tasarımları sunar. Dijikafe, projenizi tamamlamak için “DİJİTAL YETENEKLERİ” bir araya getirerek, projenizi hızlı bir şekilde tamamlar ve size teslim eder..

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, “İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji” girişimidir..

SEO / Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Arama Motoru Optimizasyonu kavramı, web sitenizi arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralarda yer alacak şekilde optimize etme ve böylece web sitenizin aldığı organik (veya ücretsiz) trafik miktarını artırma işlemidir. SEO’dan yararlanan kanallar arasında web siteleri, bloglar ve infografikler bulunur.

Web sitenize nitelikli trafik oluşturmak için SEO’ya yaklaşmanın birkaç yolu vardır. Bunlar şunları içerir:

Sayfa içi SEO: Bu SEO türü, bir web sitesine bakarken “sayfada” bulunan tüm içeriğe odaklanır. Arama hacmi ve amacı (veya anlamı) için anahtar kelimeleri araştırarak, okuyucular için soruları yanıtlayabilir ve bu soruların ürettiği arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) daha üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Sayfa dışı SEO: Bu SEO türü, web sitenizi optimize etmeye çalışırken “sayfa dışında” gerçekleşen tüm faaliyetlere odaklanır. “Kendi web sitemde olmayan hangi etkinlik sıralamamı etkileyebilir?” Sorabilirsiniz. Cevap, geri bağlantılar olarak da bilinen gelen bağlantılardır. Size bağlanan yayıncıların sayısı ve bu yayıncıların göreceli “otoritesi”, önem verdiğiniz anahtar kelimeler için sıralamanızı etkiler. Diğer yayıncılarla ağ kurarak, bu web sitelerinde konuk gönderileri yazarak (ve web sitenize geri bağlantı oluşturarak) ve dış ilgi uyandırarak, web sitenizi tüm doğru SERP’lerde yukarı taşımak için ihtiyaç duyduğunuz geri bağlantıları kazanabilirsiniz.

Teknik SEO: Bu SEO türü, web sitenizin arka ucuna ve sayfalarınızın nasıl kodlandığına odaklanır. Görüntü sıkıştırma, yapılandırılmış veriler ve CSS dosya optimizasyonu, web sitenizin yükleme hızını artırabilen teknik SEO’nun tüm biçimleridir – Google gibi arama motorlarının gözünde önemli bir sıralama faktörüdür.

İçerik Pazarlama

Bu terim, marka bilinirliği, trafik artışı, müşteri adayı oluşturma ve müşteriler oluşturmak amacıyla içerik varlıklarının oluşturulması ve tanıtılmasını ifade eder. İçerik pazarlama stratejinizde rol oynayabilecek kanallar şunları içerir:

Blog gönderileri: Bir şirket bloğunda makaleler yazmak ve yayınlamak, sektördeki uzmanlığınızı göstermenize ve işletmeniz için organik arama trafiği oluşturmanıza yardımcı olur. Bu sonuçta size web sitesi ziyaretçilerini satış ekibiniz için potansiyel müşterilere dönüştürmek için daha fazla fırsat sunar.

E-kitaplar ve teknik incelemeler: E-kitaplar, teknik incelemeler ve benzeri uzun biçimli içerik, web sitesi ziyaretçilerini daha fazla eğitmeye yardımcı olur. Ayrıca, okuyucunun iletişim bilgileri için içerik alışverişinde bulunmanıza, şirketiniz için potansiyel müşteriler oluşturmanıza ve insanları alıcının yolculuğuna taşımanıza olanak tanır.

İnfografikler: Bazen okuyucular söylemenizi değil göstermenizi isterler. İnfografikler, web sitesi ziyaretçilerinin öğrenmelerine yardımcı olmak istediğiniz bir kavramı görselleştirmelerine yardımcı olan bir görsel içerik biçimidir.
İşletmenize içerik pazarlamasını öğrenmek ve uygulamak ister misiniz? Dijikafe’nin ücretsiz içerik pazarlama eğitimi kaynak sayfasına göz atın.

Dijikafe olarak SEO ve İçerik Pazarlama konularında size destek veriyoruz.

Dijikafe Evrensel Değerleri

İnovasyon

Yenilikçi tüm fikirlere açığız, hizmet verdiğimiz tüm işlerimizde; mümkün olan en üst düzeyde yaratıcılığı ve inovasyonu ön plana çıkarıyoruz.

Sürekli Gelişim

Başarılı bir şirketin en önemli değeri, sürekli kendini geliştirmek olmalıdır. Bu değerle yola çıkarak, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Takım Çalışması

Biz, tek başına hiçbir işin başarılamayacağına inanıyoruz ve takım çalışmasının önemine inanıyoruz. Kaliteli ve nitelikli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Bilgi Birikimi

Geçmiş tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz bizi güçlü hale getiriyor. Bu deneyimlerimizi size aktarıyoruz ve iş ortaklarımızı güçlendiriyoruz.

Güvenilirlik

Bir projeye başlarken, güven oldukça önemli bir faktördür. Bizim, Dijikafe olarak önem verdiğimiz en önemli değerimiz güvenilirliktir.

Sorumluluk

Müşterilerimize ve yaptığımız tüm işlere karşı sorumluluk sahibiyiz. İş ortaklarımıza karşı olan bu sorumluluk bilinciyle, işlerimizi zamanında yapıyoruz.

Dijikafe Nasıl Çalışıyor?

Dijikafe, kafe rahatlığını ve konseptini; dijital çalışma modeliyle birleştiren bir girişimdir. Dijikafe, tüm dijital stratejiler ve teknoloji alt yapıları desteği verir ve bunu sizinle bir kahve içerek planlar. Çok yönlü bir dijital strateji girişimi olarak, iş hedeflerini aşan ve takdir toplayan, güzelce hazırlanmış yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Dijikafe, sizinle bir kahve içerek sizi dinler ve ne tür çözümlere ihtiyacınız olduğunu doğru bir şekilde belirler. Projeyi iyi bir şekilde analiz edip anladıktan sonra; strateji belirler ve sonrasında ise size işe başlama teklifi ve raporu sunar. Bu rapor, karşılıklı onaylandıktan sonra işe başlanır ve belirlenen sürelerde işler tamamlanarak müşteriye teslim edilir.

DİJİKAFE NE YAPAR?

DİJİTAL YETENEKLERİ BİR ARAYA GETİRİR

DİJİKAFE İŞ MODELİ

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYE YARATICI ÇÖZÜMLER SUNAR

DİJİKAFE CREATIVE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYİ TAMAMLAR SÜREKLİ GEİŞTİRİR

DİJİKAFE UPDATE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamladıktan sonra; projelerin sürekli güncellenmesini sağlar ve projeyi sürekli geliştirir. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Dijikafe Dijital Strateji olarak, İnovasyon, mükemmel fikirler ve hepsini tek bir güzel deneyimde bir araya getiren uygulama konusunda tutkuluyuz. Siz de iseniz, başlamak için bizi arayın veya bir e-posta gönderin.