Skip to content

Hizmetler

Dijital Strateji Kur. Yetenekle Buluş. Projeyi Tamamla.

Dijital Strateji

Dijikafe olarak, tüm dijital stratejilerinizi belirliyoruz.

Dijital Strateji

Dijital Stratejilerinizi oluşturmak için bize ulaşın.
Detaylı Bilgi

Growth Marketing

Growth Marketing / Büyüme Odaklı Pazarlama Çözümleri

Growth Marketing

Growth Marketing stratejileri için bize ulaşın.
Detaylı Bilgi

Dijital Pazarlama

Dijikafe olarak Dijital Pazarlama hizmetleri sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama çözümleriniz için bize ulaşın
Detaylı Bilgi

SEO / İçerik Pazarlama

SEO ve İçerik Pazarlaması destekleri veriyoruz.

SEO / İçerik Pazarlama

SEO ve İçerik Pazarlaması desteği için bize ulaşın.
Detaylı Bilgi

E-Ticaret Stratejiler

E-Ticaret Stratejileri ve Satış Optimizasyonu desteği veriyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Stratejileri ve Satış Optimizasyonu desteği veriyoruz.
Detaylı Bilgi

Teknoloji Altyapı Kurma

Web / App ve E-Ticaret teknoloji altyapısı kurma hizmetleri.

Teknoloji Altyapı Kurma

Web / App ve E-Ticaret teknoloji altyapısı kurma hizmetleri.
Detaylı Bilgi

DİJİKAFE VİZYONU

Dijikafe Dijital Strateji olarak, "E-TİCARET ve GİRİŞİMCİLİK" sektörüne "İnovatif, Yaratıcı Dijital Çözümler" sunmak, "DİJİTAL STRATEJİLER ve YARATICI İÇERİK" oluşturmak için kurulduk. Dijikafe; "BÜYÜME ODAKLI DİJİTAL STRATEJİ" ve "GROWTH MARKETİNG" konularında deneyime sahiptir ve iş ortaklarına bu konularda destek vermektedir. Dijikafe; sosyal medya kampanyaları, SEO iyileştirmeleri ve satış fırsatları ve müşteri kazanımı için gelir sağlayan büyüme odaklı pazarlama stratejileri ile donatılmış, benzersiz dijital strateji ve içerik tasarımları sunar. Dijikafe, projenizi tamamlamak için "DİJİTAL YETENEKLERİ" bir araya getirerek, projenizi hızlı bir şekilde tamamlar ve size teslim eder..

HİZMETLER

Dijikafe Dijital Strateji olarak, E-Ticaret ve Girişimcilik sektörüne "inovatif dijital çözümler" sunmak, dijital stratejiler ve yaratıcı içerik oluşturmak için kurulduk. Dijikafe, büyüme odaklı dijital strateji ve growth marketing konularında deneyime sahiptir ve iş ortaklarına bu konularda destek vermektedir.

Marka

Markalaşma, büyük ya da küçük herhangi bir işletmenin en önemli yönlerinden biridir. Etkili bir marka, günümüzün son derece rekabetçi pazarında size önemli bir avantaj sağlayabilir. Tüm markalaşma süreçlerinizi yönetiyoruz.

Kimliklendirme

Konumlanma

Rakip Analizi

İletişim

Müşteri Yolculuğu

Marka Stratejisi

Dijital

Dijitalleşme, tüm şirketlerin ve markaların ürünlerini ve markalarını tanıtabilecekleri ve kendilerini gösterebilecekleri online platformlar haline gelmiştir. Dijikafe, dijitalleşme sürecinde tüm işlerinize destek olur.

Dijital Strateji

Online Reklam

Video Yayını

Dijital Altyapı

Sosyal Medya

SEO / İçerik

Pazarlama

Tam entegre, kendini kanıtlamış pazarlama ve dijital pazarlama çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Berlin ve California’daki iş ortaklarımızla, tüm markalarınızın dijital ihtiyaçlarını desteklemeye yardımcı olmak için buradayız.

Pazarlama Stratejisi

CRM / Veri Analizi

SEO / SEM Pazarlama

Dijital Pazarlama

Sosyal Pazarlama

Influencer Pazarlama

İçerik

Dijital hikaye anlatımı, bir marka görseli oluşturmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Hala bir markanın kitlesiyle bağlantı kurmak için kullanabileceği en ilgi çekici içeriktir. İçerik üretme konularında size destek oluyoruz.

Video / Podcast

Animasyon / 3D

Sosyal Medya İçerik

Fotoğraf  

Metin Yazımı 

Stream İçerik

Strateji

Harika bir marka stratejisi, marka ve gelecekteki tüm iletişim için yol gösterici bir ışık olmasının yanı sıra, işi değerlendirmek ve marka kararları almak için nesnel bir ölçü görevi görür. Strateji, markanın ve ürünün başarısı için önemlidir.

Araştırma

Pozisyonlama

Dijital Strateji

Veri Analizi

Marka Stratejisi

Satış Stratejisi

Teknoloji

Teknoloji sürekli gelişmektedir ve güncel kalmak oldukça önemli hale geldi. Bu konuda, size iş hedeflerinize ve teknik ihtiyaçlarınıza özel, tam ölçekli bir web, yazılım ve teknoloji geliştirme ekibi sunuyoruz.

CMS İçerik Yönetimi

Web / App Geliştirme

Bulut / Cloud Sistem

Prototip Hazırlama

E-Ticaret Altyapısı

Yapay Zeka

DİJİKAFE KONSEPTİ

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, "Mars & Remote" felsefesiyle, uzaktan dijital çalışma iş modelini benimseyen, "İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji" girişimidir. DİJİKAFE DİJİTAL marka ve startuplara; "GROWTH MARKETING" destekli; sosyal medya kampanyaları, SEO iyileştirmeleri ve satış fırsatları ve müşteri kazanımı için gelir sağlayan büyüme odaklı pazarlama stratejileri ile donatılmış, benzersiz dijital strateji ve içerik tasarımları sunar. Dijikafe, projenizi tamamlamak için "DİJİTAL YETENEKLERİ" bir araya getirerek, projenizi hızlı bir şekilde tamamlar ve size teslim eder..

DİJİKAFE NE YAPAR?

DİJİTAL YETENEKLERİ BİR ARAYA GETİRİR

DİJİKAFE İŞ MODELİ

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYE YARATICI ÇÖZÜMLER SUNAR

DİJİKAFE CREATIVE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYİ TAMAMLAR SÜREKLİ GEİŞTİRİR

DİJİKAFE UPDATE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamladıktan sonra; projelerin sürekli güncellenmesini sağlar ve projeyi sürekli geliştirir. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

BİZİ FARKLI YAPAN NEDİR?

Dijikafe, kafe rahatlığını ve konseptini; dijital çalışma modeliyle birleştiren bir girişimdir. Dijikafe, tüm dijital stratejiler ve teknoloji alt yapıları desteği verir ve bunu sizinle bir kahve içerek planlar. Çok yönlü bir dijital strateji girişimi olarak, iş hedeflerini aşan ve takdir toplayan, güzelce hazırlanmış yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Dijital Strateji & Analiz

Herhangi bir yaklaşımı tanımlamadan önce, markaların genel hedefini tanımlamamız gerekiyor. Daha sonra, içeriğe, arama motoru anahtar kelimelerine, rakip analizine, dahil olmak için uygun kanallara girmeli ve tam bir analiz sunmalı ve bu hedeflere ulaşmak için uygun planı ana hatlarıyla belirlemeliyiz.

Marka-odaklı Yaklaşım

Tüm çözümlerimizin özüne marka öncelikli bir yöntemle yaklaşılır. İlk izlenimlerin her şey olduğuna ve onların dikkatini çekmek için tek bir şansınız olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimiz sürekli bir teşvik içindedir ve onları görsel olarak çarpıcı, yenilikçi ve akıllı, ancak basit bir deneyimle meşgul edemezsek, bir sonraki büyük şeye geçeceklerdir.

Markaya Özel Çözüm

Çözümlerimizin hiçbirinde kısa ve geçici yaklaşıma inanmıyoruz. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçları ve iş süreçleri çerçevesinde özel olarak tasarlanmış çözümler sunuyoruz ve dijital iş akışlarını basitleştiriyoruz. Müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Bütünleşik Pazarlama

Dijital çok kanallı çözümler sunma yaklaşımımız, yatırım getirinize en çok hangi dijital kanalların sağlayacağının anlaşılmasından kaynaklanmaktadır. Tüm dijital ve pazarlama kanallarını yönetiyoruz ve sizin başarınız için sizin yanındayız.

STRATEJİMİZ

Dijikafe, kafe rahatlığını ve konseptini; dijital çalışma modeliyle birleştiren bir girişimdir. Dijikafe, tüm dijital stratejiler ve teknoloji alt yapıları desteği verir ve bunu sizinle bir kahve içerek planlar. Dijikafe olarak; sadece siparişinizi alıp size bir web tasarımı veya mobil uygulama sunmuyoruz. Dijikafe’nin strateji, pazarlama ve teknoloji geliştiricileri; her şeyi kapsayan bir dijital pazarlama varlığı oluşturmak için sizi ve pazarınızı tanımak için zaman ayırır. İşte bu şekilde Dünyanın En Strateji Girişimlerinden biri olduk.

İstanbul konumlu Dijital Pazarlama ve Strateji Girişimimiz, müşterilerimiz için sonuçlar sağlamaya odaklanmıştır. Pazarlama hedefleriniz ne olursa olsun - Marka Geliştirmesi, Potansiyel Müşteri Oluşturma, Web Sitesi Trafiği gibi konularda ekibimiz, hedef kitlenize ulaşmanıza ve başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Dijikafe’nin Dijital Pazarlama Ekibi, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya, PPC Tıklama Başına Ödeme, Büyüme Odaklı ve Etkileyici Pazarlama, Veri Analizi, Yapay Zeka ve daha fazlasında uzmanlaşmıştır!

Yeni müşteri adayları ve müşteriler üreterek markanızı başarılı kılmaya adanmış yetenekli dijital stratejistlerimiz, grafik sanatçılarımız, içerik yazarlarımız, programcılarımız ve dijital pazarlama uzmanlarımızdan yararlanın. Dijikafe Dijital, yeni Growth Marketing Şirketiniz olarak Verimaker ve Dijikafe'yi seçeceğinizi umuyor. İş yaparken, en popüler karışımlarımız, web tasarımı, web geliştirme, şirket kimliği, web barındırma, arama motoru pazarlaması, sosyal medya yönetimi ve bir dizi web sitesi bakımı gibi tüm hizmetleri müşterilerimize sunuyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Benzersiz ve ilgi çekici deneyimleri hayata geçirmek için müşterilerimizle doğrudan işbirliğinin gerekli olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin iş sorunlarını çözmelerine, görünürlüğü artırmalarına ve yalnızca DİJİKAFE'den beklenmedik sonuçlar elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Size destek için Pazarlama, Marka, Veri Analizi, Yapay Zeka, Tasarım ve Video alanlarında hizmet veren iş ortaklarımızla beraber çalışıp size destek veriyoruz ve tüm projenizi beraber tamamlıyoruz.

DİJİKAFE FELSEFESİ

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren İSTANBUL konumlu, "İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji" girişimidir. DİJİKAFE'de tutkumuz, yenilikçi, son derece işlevsel, görsel açıdan çekici ve zengin özelliklere sahip içerik tasarımları ve mobil uygulamaların yanı sıra işin büyümesini sağlayan dijital pazarlama programları sunmaktır. Kendimizi en yüksek yaratıcılık ve teknik mükemmellik standartlarına bağlıyoruz. Her müşteri, projenin boyutu veya kapsamı ne olursa olsun, DİJİKAFE'nin deneyimli, kendini işine adamış ve pazarlama bilgisine sahip kadrosundan en iyi tasarımlar, müşteri hizmetleri ve profesyonellikten başka bir şey bekleyemez. İstanbul, New York, Berlin, Ankara, İzmir veya California'daki bağlantılarımızla birlikte size destek oluyoruz.

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

50'den fazla marka ve dijital iş ortağıyla, Dijikafe ekibimiz aşağıdaki sektör dikeylerinde uzman düzeyinde deneyim biriktirmiştir. Bu sektörlerin her birinde markaların kendilerini başlatmalarına, genişletmelerine ve yeniden imajlarını oluşturmalarına yardımcı olduk.

E-TİCARET

E-TİCARET SEKTÖR DENEYİMLERİMİZ

E-TİCARET

E-Ticaret sektörüne destek veriyoruz. Detaylı bilgi için bağlantıya tıklayarak yaptığımız işleri görebilirsiniz.
Bize Ulaşın

PERAKENDE

PERAKENDE SEKTÖR DENEYİMLERİZ

PERAKENDE

Perakende firmalarına, işlerini büyütmeleri için pazarlama, e-ticaret ve marka yönetimi konularında destek veriyoruz.
Bize Ulaşın

OTOMOTİV

OTOMOTİV SEKTÖR DENEYİMLERİ

OTOMOTİV

Otomotiv sektörüne dijital pazarlama, e-ticaret, içerik oluşturma ve pazarlama konularında destek veriyoruz.
Bize Ulaşın

STARTUP

GİRİŞİMCİLİK SEKTÖR DENEYİMLERİMİZ

STARTUP

Startup şirketlerine marka, pazarlama, dijital strateji ve iş geliştirme konularında destek oluyoruz.
Bize Ulaşın

GIDA

GIDA SEKTÖR DENEYİMLERİMİZ

GIDA

Gıda sektörü için ürün pazarlama, online ve sosyal mecralarda marka yönetimi, teknoloji altyapısı ve içerik oluşturma konularında destek veriyoruz.
Bize Ulaşın

TEKSTİL

TEKSTİL SEKTÖR DENEYİMLERİMİZ

TEKSTİL

Tekstil sektörüne, marka stratejileri, dijital pazarlama, büyüme odaklı pazarlama konularında hizmet veriyoruz.
Bize Ulaşın

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Dijikafe Dijital Strateji olarak, İnovasyon, mükemmel fikirler ve hepsini tek bir güzel deneyimde bir araya getiren uygulama konusunda tutkuluyuz. Siz de iseniz, başlamak için bizi arayın veya bir e-posta gönderin.