Skip to content

Hakkımızda

Dijital Strateji Kur. Yetenekle Buluş. Projeyi Tamamla.

Dijital Strateji

Dijikafe olarak, tüm dijital stratejilerinizi belirliyoruz.

Dijital Strateji

Dijital Stratejilerinizi oluşturmak için bize ulaşın.
Detaylı Bilgi

Growth Marketing

Growth Marketing / Büyüme Odaklı Pazarlama Çözümleri

Growth Marketing

Growth Marketing stratejileri için bize ulaşın.
Detaylı Bilgi

Dijital Pazarlama

Dijikafe olarak Dijital Pazarlama hizmetleri sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama çözümleriniz için bize ulaşın
Detaylı Bilgi

SEO / İçerik Pazarlama

SEO ve İçerik Pazarlaması destekleri veriyoruz.

SEO / İçerik Pazarlama

SEO ve İçerik Pazarlaması desteği için bize ulaşın.
Detaylı Bilgi

E-Ticaret Stratejiler

E-Ticaret Stratejileri ve Satış Optimizasyonu desteği veriyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Stratejileri ve Satış Optimizasyonu desteği veriyoruz.
Detaylı Bilgi

Teknoloji Altyapı Kurma

Web / App ve E-Ticaret teknoloji altyapısı kurma hizmetleri.

Teknoloji Altyapı Kurma

Web / App ve E-Ticaret teknoloji altyapısı kurma hizmetleri.
Detaylı Bilgi

HAKKIMIZDA

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, "Mars & Remote" felsefesiyle, uzaktan dijital çalışma iş modelini benimseyen, "İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji" girişimidir. DİJİKAFE DİJİTAL marka ve startuplara; "GROWTH MARKETING" destekli; sosyal medya kampanyaları, SEO iyileştirmeleri ve satış fırsatları ve müşteri kazanımı için gelir sağlayan büyüme odaklı pazarlama stratejileri ile donatılmış, benzersiz dijital strateji ve içerik tasarımları sunar. Dijikafe, projenizi tamamlamak için "DİJİTAL YETENEKLERİ" bir araya getirerek, projenizi hızlı bir şekilde tamamlar ve size teslim eder..

DİJİKAFE NE YAPAR?

DİJİTAL YETENEKLERİ BİR ARAYA GETİRİR

DİJİKAFE İŞ MODELİ

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYE YARATICI ÇÖZÜMLER SUNAR

DİJİKAFE CREATIVE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYİ TAMAMLAR SÜREKLİ GEİŞTİRİR

DİJİKAFE UPDATE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamladıktan sonra; projelerin sürekli güncellenmesini sağlar ve projeyi sürekli geliştirir. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

BİZ KİMİZ?

SİZE EN İYİ DİJİTAL HİZMET VERMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ..Dijikafe, kafe rahatlığını ve konseptini; dijital çalışma modeliyle birleştiren bir girişimdir. Dijikafe, tüm dijital stratejiler oluşturma, interaktif içerik üretme ve teknoloji alt yapıları desteği verir ve tüm bu süreci sizinle bir kahve içerek planlar. Çok yönlü bir dijital strateji girişimi olarak, iş hedeflerini aşan ve takdir toplayan, güzelce hazırlanmış yaratıcı çözümler üretiyoruz. Dijikafe, Verimaker AI ve Vidyofon Creative Content girişimleriyle birlikte hareket etmektedir.

DİJİKAFE HAKKINDA..

Dijikafe, dijital yaşam biçimini; bir kafe rahatlığıyla birleştiren dijital girişimdir. Dijikafe şirketlere, markalara, dijital hizmet ihtiyacı duyan tüm iş ortaklarına hizmet vermek için kurulmuştur ve hizmeti; yaratıcı bir ekiple vermektedir. Dijikafe, tüm yetenekleri etrafına toplar ve bu yeteneklerin tüm becerilerini sizin için kullanır. Amacımız, size en kaliteli dijital deneyimi yaşatmaktır.

VERIMAKER HAKKINDA..

Verimaker AI & Data Driven Digital Strategies girişimi; şirketlere teknoloji alt yapısı kurmayı hedeflemiş ve şirketlerin ürettiği verileri; yapay zeka destekli veri analiziyle anlamlı hale getirmek için kurulmuş bir yapay zeka teknoloji girişimidir. Verimaker AI, Dijikafe'ye teknoloji altyapısı kurma ve yapay zeka teknolojileri konusunda destek vermektedir. Tüm teknoloji altyapı ihtiyaçlarını Verimaker AI sayesinde kurmaktayız.

VİDYOFON HAKKINDA..

Vidyofon girişimi, markalara ve e-ticaret firmalarına interaktif içerikler üretme konusunda destek vermektedir. Vidyofon, kaliteli içerik üretme, e-ticaret firmalarının ürünlerini video e-ticaret iş modeliyle tanıtma ve bu ürünleri kaliteli bir şekilde tüketicilere anlatma iş modeliyle hareket etmektedir. Vidyofon'un tüm teknoloji altyapısını Verimaker AI yapay zeka teknoloji girişimi sağlamaktadır.

STRATEJİMİZ

Dijikafe, kafe rahatlığını ve konseptini; dijital çalışma modeliyle birleştiren bir girişimdir. Dijikafe, tüm dijital stratejiler ve teknoloji alt yapıları desteği verir ve bunu sizinle bir kahve içerek planlar. Dijikafe olarak; sadece siparişinizi alıp size bir web tasarımı veya mobil uygulama sunmuyoruz. Dijikafe’nin strateji, pazarlama ve teknoloji geliştiricileri; her şeyi kapsayan bir dijital pazarlama varlığı oluşturmak için sizi ve pazarınızı tanımak için zaman ayırır. İşte bu şekilde Dünyanın En Strateji Girişimlerinden biri olduk.

İstanbul konumlu Dijital Pazarlama ve Strateji Girişimimiz, müşterilerimiz için sonuçlar sağlamaya odaklanmıştır. Pazarlama hedefleriniz ne olursa olsun - Marka Geliştirmesi, Potansiyel Müşteri Oluşturma, Web Sitesi Trafiği gibi konularda ekibimiz, hedef kitlenize ulaşmanıza ve başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Dijikafe’nin Dijital Pazarlama Ekibi, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya, PPC Tıklama Başına Ödeme, Büyüme Odaklı ve Etkileyici Pazarlama, Veri Analizi, Yapay Zeka ve daha fazlasında uzmanlaşmıştır!

BİRLİKTE KAHVE İÇELİM

Dijikafe Dijital olarak, e-ticaret ve girişimcilik sektörüne inovatif dijital çözümler, dijital stratejiler ve yaratıcı içerik oluşturmak için kurulduk. Yılların verdiği deneyimle, kendimizi çok geliştirdik ve bu deneyimlerimizi size aktarmak istiyoruz. Bu yüzden "BİRLİKTE KAHVE İÇELİM" felsefesiyle hareket ediyoruz.

dijikafe-slider2

HİZMETLER

Dijikafe Dijital Strateji olarak, E-Ticaret ve Girişimcilik sektörüne "inovatif dijital çözümler" sunmak, dijital stratejiler ve yaratıcı içerik oluşturmak için kurulduk. Dijikafe, büyüme odaklı dijital strateji ve growth marketing konularında deneyime sahiptir ve iş ortaklarına bu konularda destek vermektedir.

Marka Stratejisi

Markalaşma, büyük ya da küçük herhangi bir işletmenin en önemli yönlerinden biridir. Etkili bir marka, günümüzün son derece rekabetçi pazarında size önemli bir avantaj sağlayabilir. Marka stratejisi kesinlikle zihninizin sezgi yönünü içerir. Ancak yönünüzü yönlendirmek için verileri de kullanabilirsiniz. Markanızın marka stratejisinde doğru yolda olup olmadığını anlamanın bir yolu, marka stratejinizi anlattığınız bir hikaye olarak düşünmektir. Tüm markalaşma süreçlerinizi yönetiyoruz. 

Dijital Pazarlama

Dijitalleşme, tüm şirketlerin ve markaların ürünlerini ve markalarını tanıtabilecekleri ve kendilerini gösterebilecekleri online platformlar haline gelmiştir. Pazarlama her zaman hedef kitlenizle doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmakla ilgili olmuştur. Bugün bu, onlarla halihazırda vakit geçirdikleri yerde, yani internette tanışmanız gerektiği anlamına geliyor. Dijikafe, dijitalleşme sürecinde tüm işlerinize destek olur.

Innovative Pazarlama

Innovative yenilikçi pazarlama teknikleri, şirketlerin yenilikçi uygulamaları yapmalarına olanak vermektedir. yenilikçi pazarlama, yeni ürün ve hizmetleri pazarlayan ve hedeflenen bir tüketici grubuna ileten bir dizi yenilikçi süreç ve faaliyettir. İnovasyon ve pazarlama, anlaşılması gereken iki kelimedir. Pazarlamada yenilik, yeni bir ürün ve hizmet üzerinde olumlu etkisi olan yeni fikirleri içeren bir faaliyettir. Pazarlama, pazarlamacıların ürün ve hizmet bilgilerini tüketicilere iletmesini içeren bir süreçtir. Dijikafe olarak size pazarlama desteği veriyoruz.

Dijital Strateji

Dijikafe dijital stratejiler kurma konusunda size destek olur ve tüm dijital stratejilerinizi oluşturarak sizi rekabette öne çıkarır. Dijital strateji, yeni farklılaştırıcı iş yetenekleri oluşturmak için dijital teknolojilerin iş modellerine uygulanmasıdır. Gelecekte, tüm iş stratejisi dijital strateji olacaktır. Dijital strateji, ister yeni ürünler yaratmak ister mevcut süreçleri yeniden tasarlamak olsun, iş performansını iyileştirmek için teknolojiyi kullanmaya odaklanır. Dijital stratejileriniz için bize ulaşın.

E-Ticaret Stratejisi

Sıfırdan e-ticaret sistemleri kurma ve e-ticaret satışlarınızı artırmak için dijital ve e-ticaret stratejilerinizi kuruyoruz. E-ticaretin müşteriler için birçok faydasına rağmen, çoğu kişi hala alışveriş yapmayı tercih ediyor. Yapılan bir araştırma, çoğu ürün kategorisi için fiziksel mağazalarda alışveriş yapma tercihinin hala açık olduğunu ortaya çıkardı. Bir e-ticaret markası olabilirsiniz, ancak müşterilerinize çevrimdışı olarak da harika deneyimler sunabilirsiniz. E-Ticarette başarılı olmak için bize ulaşın.

Teknoloji Altyapısı

Dijital stratejileri uygulamak için teknoloji altyapısı kurmak ve bu teknoloji altyapısını çok iyi bir şekilde kurgulamak gerekmektedir. Bilgi teknolojisi (BT) altyapısı, kurumsal BT ortamlarını çalıştırmak ve yönetmek için gereken bileşenlerdir. BT altyapısı, bir bulut bilişim sistemi içinde veya bir kuruluşun kendi tesisleri içinde dağıtılabilir. Website ve App gibi güncel uygulamalar da teknoloji altyapısı içine dahil olmaktadır. Verimaker size tüm altyapıları kurar.

Veri Odaklı Pazarlama

Veri odaklı pazarlama, veriye dayanan yöntemlerle yapılmaktadır. Veriye dayalı pazarlama, müşterilerin motivasyonları, tercihleri ve davranışları hakkında daha iyi bir görüş elde etmek için müşteri etkileşimleri yoluyla ve üçüncü taraflardan elde edilen verileri kullanan bir pazarlama yöntemidir. Veriye dayalı pazarlama, sonuçta şirketlerin pazarlama kanalı performanslarını optimize etmelerine ve karşılığında müşteri deneyimlerini geliştirmelerine yardımcı olur, bu da daha fazla gelir ve kâr sağlar. Verimaker, veri odaklı pazarlamada uzman bir ekiple hizmet vermektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Innovative yenilikçi sosyal medya yönetimi şirketlerin yenilikçi uygulamaları bu kanallarda yayınlamalarına ve yönetmelerine olanak vermektedir. Sosyal medya yönetimi, sosyal medya izleyicilerini analiz etme ve onlara özel bir strateji geliştirme, sosyal medya profilleri için içerik oluşturma ve dağıtma, çevrimiçi konuşmaları izleme, etkileyicilerle işbirliği yapma, topluluk hizmeti sağlama ve sosyal medyayı izleme, ölçme ve raporlama sürecidir. medya performansı ve yatırım getirisi. Bir zamanlar işletmeler tarafından marjinalize edilen tüm bu görevler, şimdi şirketlerin pazarlama stratejilerinin ilgi odağı haline geldi.

Yaratıcı İçerik

Dijital kanallarda sürekli içerik üretme ve öne çıkma stratejisi oldukça önemlidir. Ürününüz veya hizmetiniz ne kadar harika olursa olsun, kendisini satmaz. Potansiyel müşterileri ikna etmek için insanların ilgisini nasıl çekeceğinizi bilmeniz gerekir. Ayrıca markanızı yalnızca ürününüze iliştirilmiş iki boyutlu bir logo olarak değil, bir deneyim olarak nasıl satacağınızı bilmeniz gerekecektir. Deneyimler, insanların markanıza dahil olmayı istemesini sağlayacak güce sahiptir; aynı zamanda güçlü ilk izlenimler ve kalıcı anılar yaratırlar.

Mükemmel SEO uygulamaları ve buzz oluşturucuların (yerel etkinlikler ve sosyal medya kampanyaları gibi) kullanımının yanı sıra, markanızın etrafında sürükleyici bir deneyim oluşturmanın en iyi yollarından biri yaratıcı içeriktir. Yaratıcı içerik, çevrimiçi varlığınızın ve pazarlama stratejinizin temel bir parçasını oluşturması gereken çeşitli zenginleştirilmiş multimedya biçimlerini tanımlamak için kullanılan genel bir terimdir. En önemli yaratıcı içerik türlerinden hepsini sizin için üretiyoruz. Dijikafe ve Verimaker bu konularda size destek olacaktır.

SEO / SEM Pazarlama

SEO stratejileri ve arama motorlarında öne çıkmak satışlarınızı artırmak için çok önemlidir. SEO, “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. Basit bir ifadeyle, sitenizin alakalı aramalar için görünürlüğünü artırmak için iyileştirme süreci anlamına gelir. Sayfalarınızın arama sonuçlarında daha iyi görünürlüğü ne kadar iyi olursa, dikkat çekme ve potansiyel ve mevcut müşterileri işletmenize çekme olasılığınız o kadar artar.

Pek çok içerik pazarlamacısının anlayamayacağı bir şey: sonuçları yönlendiren içerik pazarlamanın dolaylı faydalarıdır. Ve çoğu durumda, SEO ile ilgilidir. İçerik, otoriteyi yönlendiren, sıralamaları yönlendiren, “ticari amaçlı” bir anahtar sözcük arayan nitelikli ziyaretçileri yönlendiren bağlantıları yönlendirir… ve artık, tipik blog okuyucunuzun aksine, dönüşüm sağlama olasılığı yüksek bir ziyaretçiniz var demektir. Verimaker tüm bu konularda size destek olmaktadır.

Influencer Pazarlama

Influencer Marketing, eski ve yeni pazarlama araçlarının bir karışımıdır. Ünlülerin onaylanması fikrini alır ve onu modern içerik odaklı bir pazarlama kampanyasına yerleştirir. Etkileyici pazarlaması durumunda ana farklılaştırıcı, kampanyanın sonuçlarının markalar ve etkileyiciler arasındaki işbirlikleridir. Ancak etkileyici pazarlama yalnızca ünlüleri içermez. Bunun yerine, birçoğu çevrimdışı ortamda kendilerini asla ünlü olarak görmeyecek olan etkileyiciler etrafında dönüyor.

Temel düzeyde, etkileyici pazarlama, etkileyicilerden – özel bir sosyal takipçiye sahip olan ve kendi alanlarında uzman olarak görülen bireylerin onaylarını ve üründen bahsetmelerini kullanan bir tür sosyal medya pazarlamasıdır. Etkileyici pazarlama, sosyal etkileyicilerin takipçileriyle oluşturdukları yüksek güven nedeniyle çalışır ve onlardan gelen öneriler, markanızın potansiyel müşterileri için bir sosyal kanıt şekli olarak hizmet eder.

 

Yapay Zeka Veri Analizi

Modern işletmelerin rakiplerinden daha iyi performans göstermesi için neye ihtiyacı var? Başlamak için kazanan bir strateji. Yapay zeka veri analizi, şirketlerin eyleme dönüştürülebilir içgörüler üretmek için verileri derinlemesine araştırarak strateji oluşturmasına yardımcı olur. Doğru veri madenciliği araçları, veri şirketlerinin yıllar içinde biriktirdiği verileri, geliri artırabilen ve performansı düzene koyabilen kullanışlı bir zekaya dönüştürür.

Aslında, nerede çalışırsanız çalışın veya ne yaparsanız yapın, muhtemelen her gün AI kullanıyorsunuzdur. “Makine öğrenimi”, yapay zekanın en etkileyici yeteneklerini güçlendirir. Makine öğrenimi, büyük veri kümelerine göre kalıpları tanımlayan bir yapay zeka türüdür. Makine tahminlerde bulunmak için bu modelleri kullanır. Ardından, bu tahminleri zaman içinde iyileştirmek için giderek daha fazla veri kullanır.

DİJİKAFE FELSEFESİ

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren İSTANBUL konumlu, "İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji" girişimidir. DİJİKAFE'de tutkumuz, yenilikçi, son derece işlevsel, görsel açıdan çekici ve zengin özelliklere sahip içerik tasarımları ve mobil uygulamaların yanı sıra işin büyümesini sağlayan dijital pazarlama programları sunmaktır. Kendimizi en yüksek yaratıcılık ve teknik mükemmellik standartlarına bağlıyoruz. Her müşteri, projenin boyutu veya kapsamı ne olursa olsun, DİJİKAFE'nin deneyimli, kendini işine adamış ve pazarlama bilgisine sahip kadrosundan en iyi tasarımlar, müşteri hizmetleri ve profesyonellikten başka bir şey bekleyemez. İstanbul, New York, Berlin, Ankara, İzmir veya California'daki bağlantılarımızla birlikte size destek oluyoruz.

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Dijikafe Dijital Strateji olarak, İnovasyon, mükemmel fikirler ve hepsini tek bir güzel deneyimde bir araya getiren uygulama konusunda tutkuluyuz. Siz de iseniz, başlamak için bizi arayın veya bir e-posta gönderin.

galata-tower

İSTANBUL

ankara_silueti_58

ANKARA

izmir-logo1

İZMİR

berlin-sky1

BERLİN

san-francisco-city-skyline

SAN FRANCISCO