Skip to content

E-Ticaret Stratejileri

Dijital Strateji Kur. Yetenekle Buluş. Projeyi Tamamla.

Hakkımızda

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, “Mars & Remote” felsefesiyle, uzaktan dijital çalışma iş modelini benimseyen, “İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji” girişimidir. DİJİKAFE DİJİTAL marka ve startuplara; “GROWTH MARKETING” destekli; sosyal medya kampanyaları, SEO iyileştirmeleri ve satış fırsatları ve müşteri kazanımı için gelir sağlayan büyüme odaklı pazarlama stratejileri ile donatılmış, benzersiz dijital strateji ve içerik tasarımları sunar. Dijikafe, projenizi tamamlamak için “DİJİTAL YETENEKLERİ” bir araya getirerek, projenizi hızlı bir şekilde tamamlar ve size teslim eder..

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, “İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji” girişimidir..

E-Ticaret Stratejileri

Sıfırdan e-ticaret sistemleri kurma ve e-ticaret satışlarınızı artırmak için dijital ve e-ticaret stratejilerinizi kuruyoruz. E-ticaretin müşteriler için birçok faydasına rağmen, çoğu kişi hala alışveriş yapmayı tercih ediyor. Yapılan bir araştırma, çoğu ürün kategorisi için fiziksel mağazalarda alışveriş yapma tercihinin hala açık olduğunu ortaya çıkardı. Bir e-ticaret markası olabilirsiniz, ancak müşterilerinize çevrimdışı olarak da harika deneyimler sunabilirsiniz. E-Ticarette başarılı olmak için bize ulaşın.

Pazarda sürdürülebilir başarı, şirkete özel olarak hazırlanmış profesyonel bir e-ticaret stratejisi gerektirir; bunun için e-ticaretin çeşitli sütunlarının temel unsurları, kendi şirketinizin ve rekabet ortamının gereksinimleri göz önünde bulundurularak sistematik olarak geliştirilmeli ve değerlendirilmelidir. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, bu yaklaşımın teşebbüsün başarısı veya başarısızlığı üzerinde çok önemli bir etkiye sahip olduğunu göstermektedir. Hızlandırılmış sistematik analizler ve verimli bir yaklaşım, uzun vadede, düşünülen ve “hızlı ve kirli” uygulanan eylemlerden daha önemli ve daha başarılıdır. Bireysel analizlerin ve kararların sonuçları daha sonra, proje süresince daha ayrıntılı hale gelen ve işiniz için analiz sonuçlarının tüm maliyetlerini ve faydalarını kapsamlı bir şekilde tartan bir iş planına aktarılır. Sizi desteklemek ve sonuçlara güvenmek için önemli deneyimimizi ve uzmanlığımızı kullanalım:

İşletmenizin gelişme potansiyelini belirleyeceğiz.
Müşterileriniz için ideal e-ticaret çözümü için senaryolar geliştireceğiz.
İç ve dış süreçlerinizi yeni e-ticaret stratejinize göre ayarlamanıza destek olacağız.
Uzmanlığımız sayesinde stratejiniz her zaman en üst düzeydedir.
Sizinle yakın bir şekilde çalışacağız ve projenin ilerleyişinde her zaman bir etkiniz olacak.
Bireysel stratejinizin geliştirilmesinde size destek vermekten mutluluk duyarız. Tüm sorularınızı [email protected] adresinden bize gönderin!

Dijikafe Evrensel Değerleri

İnovasyon

Yenilikçi tüm fikirlere açığız, hizmet verdiğimiz tüm işlerimizde; mümkün olan en üst düzeyde yaratıcılığı ve inovasyonu ön plana çıkarıyoruz.

Sürekli Gelişim

Başarılı bir şirketin en önemli değeri, sürekli kendini geliştirmek olmalıdır. Bu değerle yola çıkarak, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Takım Çalışması

Biz, tek başına hiçbir işin başarılamayacağına inanıyoruz ve takım çalışmasının önemine inanıyoruz. Kaliteli ve nitelikli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Bilgi Birikimi

Geçmiş tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz bizi güçlü hale getiriyor. Bu deneyimlerimizi size aktarıyoruz ve iş ortaklarımızı güçlendiriyoruz.

Güvenilirlik

Bir projeye başlarken, güven oldukça önemli bir faktördür. Bizim, Dijikafe olarak önem verdiğimiz en önemli değerimiz güvenilirliktir.

Sorumluluk

Müşterilerimize ve yaptığımız tüm işlere karşı sorumluluk sahibiyiz. İş ortaklarımıza karşı olan bu sorumluluk bilinciyle, işlerimizi zamanında yapıyoruz.

Dijikafe Nasıl Çalışıyor?

Dijikafe, kafe rahatlığını ve konseptini; dijital çalışma modeliyle birleştiren bir girişimdir. Dijikafe, tüm dijital stratejiler ve teknoloji alt yapıları desteği verir ve bunu sizinle bir kahve içerek planlar. Çok yönlü bir dijital strateji girişimi olarak, iş hedeflerini aşan ve takdir toplayan, güzelce hazırlanmış yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Dijikafe, sizinle bir kahve içerek sizi dinler ve ne tür çözümlere ihtiyacınız olduğunu doğru bir şekilde belirler. Projeyi iyi bir şekilde analiz edip anladıktan sonra; strateji belirler ve sonrasında ise size işe başlama teklifi ve raporu sunar. Bu rapor, karşılıklı onaylandıktan sonra işe başlanır ve belirlenen sürelerde işler tamamlanarak müşteriye teslim edilir.

DİJİKAFE NE YAPAR?

DİJİTAL YETENEKLERİ BİR ARAYA GETİRİR

DİJİKAFE İŞ MODELİ

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYE YARATICI ÇÖZÜMLER SUNAR

DİJİKAFE CREATIVE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYİ TAMAMLAR SÜREKLİ GEİŞTİRİR

DİJİKAFE UPDATE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamladıktan sonra; projelerin sürekli güncellenmesini sağlar ve projeyi sürekli geliştirir. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Dijikafe Dijital Strateji olarak, İnovasyon, mükemmel fikirler ve hepsini tek bir güzel deneyimde bir araya getiren uygulama konusunda tutkuluyuz. Siz de iseniz, başlamak için bizi arayın veya bir e-posta gönderin.