Skip to content

Dijital Strateji

Dijital Strateji Kur. Yetenekle Buluş. Projeyi Tamamla.

Hakkımızda

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, “Mars & Remote” felsefesiyle, uzaktan dijital çalışma iş modelini benimseyen, “İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji” girişimidir. DİJİKAFE DİJİTAL marka ve startuplara; “GROWTH MARKETING” destekli; sosyal medya kampanyaları, SEO iyileştirmeleri ve satış fırsatları ve müşteri kazanımı için gelir sağlayan büyüme odaklı pazarlama stratejileri ile donatılmış, benzersiz dijital strateji ve içerik tasarımları sunar. Dijikafe, projenizi tamamlamak için “DİJİTAL YETENEKLERİ” bir araya getirerek, projenizi hızlı bir şekilde tamamlar ve size teslim eder..

Dijikafe, Dijital ve Kafe konseptini ve rahatlığını birleştiren, “İnovatif, Yaratıcı Dijital Strateji” girişimidir..

Dijital Strateji

Dijikafe dijital stratejiler kurma konusunda size destek olur ve tüm dijital stratejilerinizi oluşturarak sizi rekabette öne çıkarır. Dijital strateji, yeni farklılaştırıcı iş yetenekleri oluşturmak için dijital teknolojilerin iş modellerine uygulanmasıdır. Gelecekte, tüm iş stratejisi dijital strateji olacaktır. Dijital strateji, ister yeni ürünler yaratmak ister mevcut süreçleri yeniden tasarlamak olsun, iş performansını iyileştirmek için teknolojiyi kullanmaya odaklanır. Dijital stratejileriniz için bize ulaşın.

Bazen dijital medya stratejisi olarak adlandırılan dijital strateji, veri varlıklarının ve teknoloji odaklı girişimlerin ticari faydalarını en üst düzeye çıkarmak için bir plandır. Başarılı bir dijital strateji, yönetici liderliği, pazarlama ve bilgi teknolojisi (BT) üyelerinden oluşan çapraz işlevli bir ekip gerektirir. Tutarlı bir dijital müşteri deneyimi sunmak için bilgi teknolojisi liderleri ile diğer müşteriyle yüz yüze görüşen departmanlar arasındaki siloyu ortadan kaldırmayı içerir.

Geleneksel bilgi teknolojisi stratejileri, uzun vadeli yol haritalarına ve yıllarca geleceğe uzanan bütçe tahminlerine odaklanma eğilimindeyken, dijital stratejiler, eyleme geçirilebilir öğelere ve ölçülebilir işlere bağlı kısa vadeli, aydan aya yol haritalarına dayanma eğilimindedir. hedefler. Başarılı olmak için strateji, şirketin değer zincirinin bozulmaya açık olduğu ve dijital yeniden başlatma ile daha güçlü ve ekonomik olarak daha uygulanabilir hale getirilebileceği yerlere odaklanmalıdır. Dijital bir strateji oluşturmanın zorluklarından biri, hangi hizmetlerin kurum içinde yapılması gerektiğini, hangi hizmetlerin üçüncü taraf bir sağlayıcıya yaptırılması gerektiğini ve etkili olabilmek için hangi hizmetlerin özelleştirme gerektirdiğini belirlemektir. Tüm bu süreçlerde size destek oluyoruz.

Dijikafe Evrensel Değerleri

İnovasyon

Yenilikçi tüm fikirlere açığız, hizmet verdiğimiz tüm işlerimizde; mümkün olan en üst düzeyde yaratıcılığı ve inovasyonu ön plana çıkarıyoruz.

Sürekli Gelişim

Başarılı bir şirketin en önemli değeri, sürekli kendini geliştirmek olmalıdır. Bu değerle yola çıkarak, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Takım Çalışması

Biz, tek başına hiçbir işin başarılamayacağına inanıyoruz ve takım çalışmasının önemine inanıyoruz. Kaliteli ve nitelikli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Bilgi Birikimi

Geçmiş tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz bizi güçlü hale getiriyor. Bu deneyimlerimizi size aktarıyoruz ve iş ortaklarımızı güçlendiriyoruz.

Güvenilirlik

Bir projeye başlarken, güven oldukça önemli bir faktördür. Bizim, Dijikafe olarak önem verdiğimiz en önemli değerimiz güvenilirliktir.

Sorumluluk

Müşterilerimize ve yaptığımız tüm işlere karşı sorumluluk sahibiyiz. İş ortaklarımıza karşı olan bu sorumluluk bilinciyle, işlerimizi zamanında yapıyoruz.

Dijikafe Nasıl Çalışıyor?

Dijikafe, kafe rahatlığını ve konseptini; dijital çalışma modeliyle birleştiren bir girişimdir. Dijikafe, tüm dijital stratejiler ve teknoloji alt yapıları desteği verir ve bunu sizinle bir kahve içerek planlar. Çok yönlü bir dijital strateji girişimi olarak, iş hedeflerini aşan ve takdir toplayan, güzelce hazırlanmış yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Dijikafe, sizinle bir kahve içerek sizi dinler ve ne tür çözümlere ihtiyacınız olduğunu doğru bir şekilde belirler. Projeyi iyi bir şekilde analiz edip anladıktan sonra; strateji belirler ve sonrasında ise size işe başlama teklifi ve raporu sunar. Bu rapor, karşılıklı onaylandıktan sonra işe başlanır ve belirlenen sürelerde işler tamamlanarak müşteriye teslim edilir.

DİJİKAFE NE YAPAR?

DİJİTAL YETENEKLERİ BİR ARAYA GETİRİR

DİJİKAFE İŞ MODELİ

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYE YARATICI ÇÖZÜMLER SUNAR

DİJİKAFE CREATIVE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamlamak için; Dijital Yetenekleri bir araya getirerek, yaratıcı projelerin tamamlanmasını sağlar. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

PROJEYİ TAMAMLAR SÜREKLİ GEİŞTİRİR

DİJİKAFE UPDATE

Dijikafe, Dijital Projeleri tamamladıktan sonra; projelerin sürekli güncellenmesini sağlar ve projeyi sürekli geliştirir. Detaylı bilgilendirme için linke tıklayarak bilgilendirme sayfasına gidebilirsiniz.

Devamını Oku

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Dijikafe Dijital Strateji olarak, İnovasyon, mükemmel fikirler ve hepsini tek bir güzel deneyimde bir araya getiren uygulama konusunda tutkuluyuz. Siz de iseniz, başlamak için bizi arayın veya bir e-posta gönderin.