Skip to content

Samsung Galaxy S21 Serisini Duyurdu ve Ufak Tepkiler Yükselebilir

Samsung Galaxy S21 Serisini Duyurdu ve Ufak Tepkiler Yükselebilir. Öncelikle bu tepkinin nedeni, iPhone’larda olduğu gibi kutudan şarj cihazının çıkmaması ve bu durum tüm akıllı telefon satıcılarında gerçekleşecek bir durum gibi görünüyor. Samsung, en son Galaxy S telefonlarıyla fiyatlarını düşürüyor ve yeni Samsung, Galaxy S21 serisini tanıttı. Samsung’un yeni telefon serisi, Türkiye dışında sırasıyla 799 $, 999 $ ve 1.119 $ fiyatına sahip ve cihazlar S21, S21 Plus ve S21 Ultra’yı içeriyor.

Her üç telefon da şimdi ön sipariş için hazır ve 29 Ocak’ta ön sipariş açılacak ve sonrasında ise Samsung bu telefonları gönderime başlayacak. Ayrıca Samsung, 199 dolara mal olan ve belirtilen beş saatlik pil ömrü ile gelen Galaxy Buds Pro’yu duyurdu. Ve Galaxy SmartTag olarak adlandırılan bir Bluetooth yazılımıyla geliyor.

iPhone’la başlayan ve çevreyi kirletmeyelim ya da doğa dostu olalım vizyonuyla başlatılan bir uygulama var ve bu uygulamadan dolayı; akıllı telefon üreticileri artık, sattıkları akıllı telefonları şarj cihazları ve adaptörleri olmadan satmaya başladı ve bu durum bazı kullanıcıların tepkisine neden oldu. Akıllı telefonların şarjları sürekli bittiği için şarj cihazı da bir ihtiyaç ve bu cihazların yeni aldığınız bir telefonun kutusundan çıkmaması çok büyük bir problem.

Bunun yanında, akıllı telefonların şarj adaptörlerinin de günümüzde çok pahalı olduğunu dikkate alırsak, bu kullanıcılar tarafından negatif değerlendirilen bir durum oldu. Kullanıcılar, hem telefon satın alacaklar; hem de şarj cihazları yoksa şarj cihazı satın alacaklar ve ekstra bir para ödeme zorunda kalacaklar. Firmalar bu durumu doğayı kullanmak için kullanıyor; fakat akıllı telefon yapmak da sonucunda doğaya zarar veriyor. Şirketler maliyetleri düşürmek için böyle bir yola gitmiş olabilirler.

Yazılara ilginiz için çok teşekkürler.. Dijikafe Dijital Strateji : Bize ulaşın: [email protected]

Dijikafe Dijital Strateji ve E-ticaret Danışmanlığı Hakkında

  • Dijikafe Digital Innovation olarak, e-ticaret ve girişimcilik sektörüne inovatif dijital çözümler sunma, dijital stratejiler ve yaratıcı içerik oluşturmak için kurulduk.
  • Dijikafe olarak; dijital ve teknoloji dünyasının en güncel gelişmelerini size aktarmayı kendimize ana amaç edindik.
  • Dijikafe, dijital dünyayı ve kafe rahatlığını birleştiren bir iş planıyla sürekli gelişecek ve ilerleyen aşamalarda “Dijital Strateji ve Creative Digital Innovation Cafe” konseptiyle size hizmetler sunacaktır. 

Benzer Yazıları Okuyabilirsiniz

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli bilgilendirme:

Dijikafe.com Digital Lifestyle  içerikleri; Verimaker Digital Growth tarafından oluşturulmuştur ve tüm hakları saklıdır.

Resim hakkı ve logolar resmi oluşturan hak sahibine aittir. Başka kurum ve markalara ait resimler ve linkler hiçbir şekilde ticari kaygılarla kullanılamaz. 

Dijikafe Digital Lifestyle, hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi sizin onayınız olmadan saklamaz ve işlemez.